TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: more
hy: ավելի

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Topic
hy: Թեմա

en: author
hy: հեղինակ
