TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: more
lt: daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Features
lt: Savybės

en: Topic
lt: Tema

en: author
lt: autorius

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu
