TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: more
lv: vairāk

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Topic
lv: Tēma

en: author
lv: autors

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Information
lv: Informācija

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Text formats
lv: Teksta formāti

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
