TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: more
mr: आणखी

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Help
mr: मदत

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Topic
mr: विषय
