TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (74 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Content
pl: Zawartość

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: more
pl: więcej

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Help
pl: Pomoc

en: Upload image
pl: Wyślij obraz

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Breadcrumb settings
pl: Ustawienia lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Show home page link in breadcrumb
pl: Pokaż link do strony głównej w lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj separator na końcu ścieżki

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Topic
pl: Temat

en: author
pl: autor

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Video
pl: Wideo

en: News
pl: Aktualności

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Information
pl: Informacja

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Path to image
pl: Ścieżka do obrazu

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Only in admin section
pl: Tylko w części administracyjnej

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka znajduje się tuż przed tytułem.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj tytuł zawartości na końcu ścieżki

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka nie jest umieszczona tuż przed tytułem.

en: <a href="!link">Wireframes</a> are useful when prototyping a website.
pl: <a href="!link">Prowadnice</a> są przydatne podczas projektowania strony.

en: Videos
pl: Filmy

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: Text formats
pl: Formaty tekstu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
pl: <em>Główne</em> menu wykorzystywane jest na wielu witrynach do pokazywania najważniejszych sekcji serwisu, często w górnej części witryny.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Header settings
pl: Ustawienia nagłówka

en: Master
pl: Główny

en: Facebook profile
pl: Profil Facebook

en: Google+ profile
pl: Profil Google+

en: LinkedIn profile
pl: Profil LinkedIn

en: Twitter profile
pl: Profil Twitter

en: TEDx installation profile
pl: Profil instalacji TEDx

en: Front column placement
pl: Położenie przedniej kolumny

en: Recorded on
pl: Nagrano

en: Vimeo code
pl: Kod Vimeo

en: Youtube code
pl: Kod Youtube

en: Imagecache styles
pl: Style Imagecache

en: Front column 1
pl: Przednia kolumna 1

en: Front column 2
pl: Przednia kolumna 2

en: Recorded on [field_recorddate]
pl: Nagrano [field_recorddate]

en: Views all
pl: Wszystkie widoki

en: Next event
pl: Następne wydarzenie

en: Insert the name of the upcoming event.
pl: Podaj nazwę nadchodzącego wydarzenia.

en: Basic TEDx theme for Drupal 7
pl: Podstawowy szablon TEDx dla Drupal 7

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Footer column 1
pl: Kolumna stopki 1

en: Footer column 2
pl: Kolumna stopki 2

en: Footer column 3
pl: Kolumna stopki 3

en: Footer column 4
pl: Kolumna stopki 4
