TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: author
th: ผู้เขียน

en: Video
th: วีดีโอ

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
