Tej (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Menu
ca: Menú

en: Text color
ca: Color del text

en: Blue Lagoon (default)
ca: Llacuna blava (predeterminat)

en: Slate
ca: Pissarra

en: Main background
ca: Fons principal

en: Plum
ca: Pruna

en: Firehouse
ca: Parc de bombers

en: Ice
ca: Gel
