Tej (7.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Menu
hi: सूची

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Blue Lagoon (default)
hi: ब्लू लगून ( तयशुदा )

en: Slate
hi: पटिया

en: Main background
hi: मुख्य पृष्ठभूमि

en: Plum
hi: बेर

en: Firehouse
hi: फायरहाउस

en: Ice
hi: बर्फ़
