Tej (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Menu
ja: メニュー

en: Text color
ja: テキストの色

en: Blue Lagoon (default)
ja: Blue Lagoon (デフォルト)

en: Slate
ja: スレート

en: Main background
ja: メインバックグラウンド

en: Plum
ja: プラム

en: Firehouse
ja: ファイヤーハウス

en: Ice
ja: アイス
