Tej (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Menu
ro: Meniu

en: Text color
ro: Culoare text

en: Blue Lagoon (default)
ro: Lagună Albastră (implicit)

en: Slate
ro: Ardezie

en: Main background
ro: Fundal principal

en: Plum
ro: Prună

en: Ice
ro: Gheață
