Tej (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Menu
ru: Меню

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Page Top
ru: Верх страницы

en: Page Bottom
ru: Низ страницы

en: Preface First
ru: Первый пролог

en: Blue Lagoon (default)
ru: Голубая лагуна (по умолчанию)

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Main background
ru: Основной фон

en: Ice
ru: Лёд

en: Branding
ru: Наименование

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель

en: Header First
ru: Первый заголовок

en: Header Second
ru: Второй заголовок

en: Preface Second
ru: Второй пролог

en: Preface Third
ru: Третий пролог

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: User Bar First
ru: Первая колонка

en: User Bar Second
ru: Вторая колонка

en: Links color
ru: Цвет ссылки
