Tej (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Menu
uk: Меню

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Page Top
uk: Верх сторінки

en: Page Bottom
uk: Низ сторінки

en: Blue Lagoon (default)
uk: Блакитна Лагуна (стандартна)

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Grass
uk: Трава

en: Main background
uk: Основне тло

en: Plum
uk: Слива

en: Branding
uk: Брендування

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Header First
uk: Перший верхній колонтитул

en: Header Second
uk: Другий верхній колонтитул

en: Preface Second
uk: Другий пролог

en: Preface Third
uk: Третій пролог

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: User Bar First
uk: Перша користувацька панель

en: User Bar Second
uk: Друга користувацька панель

en: Links color
uk: Колір посилання
