Tej (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Menu
ar: القائمة

en: Text color
ar: لون النص

en: Blue Lagoon (default)
ar: البحيرة الزرقاء (الافتراضية)

en: Slate
ar: اللوح

en: Main background
ar: الخلفية الرئيسية

en: Plum
ar: الخوخ

en: Firehouse
ar: محطة الإطفاء

en: Ice
ar: الجليد

en: Branding
ar: العلامة التجارية
