Tej (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Menu
be: Меню

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Blue Lagoon (default)
be: Блакітная Лагуна (па змоўчанні)

en: Slate
be: Спіс

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Plum
be: Слівавы

en: Firehouse
be: Агністы дом (Firehouse)

en: Ice
be: Лёд
