Tej (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Menu
ne: मेनु

en: Plum
ne: बेर

en: Firehouse
ne: फायरहाउस

en: Ice
ne: बरफ
