Tej (7.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Blue Lagoon (default)
bo: Lagoon སྔོན་པོ༼སྔར་ཡོད༽

en: Slate
bo: རྡོ་ལེབ

en: Main background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གཙོ་བོ

en: Plum
bo: ཤིང་འབྲས་མེན་མདོག

en: Firehouse
bo: མེ་མདངས

en: Ice
bo: ཆབ་རོམ
