Tej (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Text color
cs: Barva textu

en: Blue Lagoon (default)
cs: Blue Lagoon (výchozí)

en: Main background
cs: Hlavní pozadí

en: Plum
cs: Plum (Švestka)

en: Firehouse
cs: Firehouse (Hasičská zbrojnice)

en: Ice
cs: Ice (Led)
