Tej (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Page Top
fr: Haut de page

en: Page Bottom
fr: Bas de page

en: Preface First
fr: Première préface

en: Postscript First
fr: Postscript Premier

en: Blue Lagoon (default)
fr: Bleu lagon (par défaut)

en: Slate
fr: Ardoise

en: Sidebar First
fr: Première barre latérale

en: Main background
fr: Arrière-plan principal

en: Plum
fr: Prune

en: Firehouse
fr: Caserne

en: Ice
fr: Glace

en: Sidebar Second
fr: Seconde barre latérale

en: Header First
fr: Premier en-tête

en: Header Second
fr: Second en-tête

en: Preface Second
fr: Deuxième préface

en: Preface Third
fr: Troisième préface

en: Postscript Third
fr: Postscript Troisième

en: Footer First
fr: Premier pied de page

en: Footer Second
fr: Deuxième pied de page

en: User Bar First
fr: Première barre utilisateur

en: User Bar Second
fr: Seconde barre utilisateur
