Tej (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Menu
gl: Menú

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Blue Lagoon (default)
gl: Lagoa azul (predeterminado)

en: Slate
gl: Lousa

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Plum
gl: Cirola

en: Firehouse
gl: Cuartel de bombeiros

en: Ice
gl: Xeo
