Tej (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Blue Lagoon (default)
he: לגונה כחולה (ברירת מחדל)

en: Slate
he: צפחה

en: Main background
he: רקע ראשי

en: Plum
he: שזיף

en: Firehouse
he: תחנת כיבוי אש

en: Ice
he: קרח

en: Branding
he: מיתוג
