Tej (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Text color
id: Warna teks

en: Page Top
id: Kehalaman Atas

en: Page Bottom
id: Kehalaman Bawah

en: Blue Lagoon (default)
id: Blue Lagoon (bawaan)

en: Main background
id: Latar utama
