Tej (7.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Text color
it: Colore del testo

en: Blue Lagoon (default)
it: Laguna Blu (predefinito)

en: Main background
it: Sfondo principale

en: Plum
it: Prugna

en: Ice
it: Ghiaccio
