Tej (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Blue Lagoon (default)
jv: Blue Lagoon (gawan)

en: Main background
jv: Latar utama

en: Firehouse
jv: Omah kobaran (Firehouse)

en: Ice
jv: Es (Ice)
