Tej (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Blue Lagoon (default)
km: Blue Lagoon (លំនាំ​ដើម)

en: Slate
km: បញ្ជី​ឈ្មោះ​បេក្ខជន​បោះឆ្នោត

en: Main background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​មេ

en: Firehouse
km: ផ្ទះ​ភ្លើង

en: Ice
km: ទឹកកក
