Tej (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Menu
lt: Meniu

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Preface First
lt: Antraštė pirma

en: Blue Lagoon (default)
lt: Mėlynoji lagūna (numatyta)

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas
