Tej (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: Preface First
pl: Pierwszy wstęp

en: Postscript First
pl: Pierwszy dopisek

en: Blue Lagoon (default)
pl: Błękitna laguna (domyślny)

en: Slate
pl: Popielaty

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Grass
pl: Trawa

en: Main background
pl: Główne tło

en: Plum
pl: Śliwka

en: Firehouse
pl: Remiza

en: Ice
pl: Lód

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Header First
pl: Nagłówek pierwszy

en: Header Second
pl: Nagłówek drugi

en: Preface Second
pl: Drugi wstęp

en: Preface Third
pl: Trzeci wstęp

en: Postscript Second
pl: Drugi dopisek

en: Postscript Third
pl: Trzeci dopisek

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: User Bar First
pl: Pierwszy pasek użytkownika

en: User Bar Second
pl: Drugi pasek użytkownika

en: Links color
pl: Kolor odnośników

en: User zone background
pl: Tło strefy użytkownika

en: User zone text
pl: Tekst strefy użytkownika

en: User zone links
pl: Odnośniki strefy użytkownika

en: User zone active links
pl: Aktywne odnośniki strefy użytkownika

en: Menu zone background
pl: Tło strefy menu

en: Menu zone links
pl: Odnośniki strefy menu

en: Menu zone active links
pl: Aktywne odnośniki strefy menu

en: Header zone text
pl: Tekst strefy nagłówka

en: Header zone links
pl: Odnośniki strefy nagłówka

en: Header zone block titles
pl: Tytuły bloków strefy nagłówka

en: Content zone links
pl: Odnośniki strefy zawartości

en: Content zone block titles
pl: Tytuły bloków strefy zawartości

en: Footer zone background
pl: Tło strefy stopki

en: Footer zone text
pl: Tekst strefy stopki

en: Footer zone links
pl: Odnośniki strefy stopki

en: Footer zone block titles
pl: Tytuły bloków strefy stopki
