Tej (7.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Menu
sr: Мени

en: Text color
sr: Боја текста

en: Branding
sr: Брендирање

en: Footer First
sr: Прво заглавље
