Tej (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Menu
tr: Menü

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Blue Lagoon (default)
tr: Blue Lagoon (ön tanımlı)

en: Main background
tr: Ana arkaplan
