Tej (7.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Page Top
da: Sidetop

en: Page Bottom
da: Sidebund

en: Blue Lagoon (default)
da: Blue Lagoon (standard)

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Main background
da: Baggrund

en: Plum
da: Blommefarvet

en: Firehouse
da: Brandstation

en: Ice
da: Is

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar
