Tej (7.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Menu
el: Μενού

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Blue Lagoon (default)
el: Blue Lagoon (προκαθορισμένο)

en: Main background
el: Κυρίως φόντο
