Tej (7.x-2.0-alpha2) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Search
es: Buscar

en: Menu
es: Menú

en: Text color
es: Color del texto

en: Preface First
es: Primer prefacio

en: Postscript First
es: Primer postscript

en: Blue Lagoon (default)
es: Laguna azul (predeterminado)

en: Slate
es: Pizarra

en: Sidebar First
es: Primera barra lateral

en: Main background
es: Fondo principal

en: Plum
es: Ciruela

en: Firehouse
es: Cuartel de bomberos

en: Ice
es: Hielo

en: Branding
es: Nombramiento

en: Sidebar Second
es: Segunda barra lateral

en: Header First
es: Primer encabezado

en: Header Second
es: Segundo encabezado

en: Footer First
es: Primer pie

en: Footer Second
es: Segundo pie
