Tej (7.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Menu
et: Menüü

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Blue Lagoon (default)
et: Sinine laguun (vaikimisi)

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Main background
et: Peamine taust

en: Plum
et: Ploomililla

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Header First
et: Esimene päis

en: Header Second
et: Teine päis

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: User Bar First
et: Esimene kasutajariba

en: User Bar Second
et: Teine kasutajariba
