Tej (7.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Menu
hr: Izbornik

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Blue Lagoon (default)
hr: Blue Lagoon (zadano)

en: Main background
hr: Glavna pozadina
