Tej (7.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Menu
hu: Menü

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: Preface First
hu: Előszó teteje

en: Blue Lagoon (default)
hu: Kék lagúna (alapértelmezés)

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Plum
hu: Szilva

en: Firehouse
hu: Tűzoltóság

en: Ice
hu: Jég

en: Branding
hu: Márkázás

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Header First
hu: Fejléc első

en: Header Second
hu: Fejléc második

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második
