Tej (7.x-2.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ
