Tej (7.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Blue Lagoon (default)
ku: دەریاچەی شین (بنەڕەت)

en: Slate
ku: بەردەڕەش

en: Main background
ku: پاشبنەمای سەرەکی

en: Plum
ku: هەڵووژە

en: Firehouse
ku: بنکەی ئاگرکوژێنەوە

en: Ice
ku: بەفر
