Tej (7.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Blue Lagoon (default)
lv: Lagūna (noklusētā grupa)

en: Slate
lv: Akmens

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Plum
lv: Plūme

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus
