Tej (7.x-2.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Blue Lagoon (default)
nl: Blue Lagoon (standaard)

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk
