Tej (7.x-2.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Menu
oc: Menú

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Blue Lagoon (default)
oc: Llacuna blava (per defaut)

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Main background
oc: Rèireplan principal

en: Plum
oc: Pruna

en: Firehouse
oc: Parc de bombers

en: Ice
oc: Gel

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina

en: User Bar First
oc: Primièra barra d'utilizaire
