Tej (7.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Menu
sv: Meny

en: Text color
sv: Textfärg

en: Blue Lagoon (default)
sv: Blå lagun (förvald)

en: Slate
sv: Skiffer

en: Main background
sv: Huvudbakgrund

en: Plum
sv: Plommon

en: Firehouse
sv: Brandstation

en: Ice
sv: Is
