Tej (7.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Menu
th: เมนู

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง
