Teka Theme (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Comments
ar: التعليقات

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية
