Teka Theme (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Comments
ca: Comentaris

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary menu
ca: Menú secundari
