Teka Theme (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua
