Teka Theme (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Comments
fi: Kommentit

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko
