Teka Theme (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Comments
fr: Commentaires

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire
