Teka Theme (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Comments
gl: Comentarios

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary menu
gl: Menú secundario
