Teka Theme (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Comments
hr: Komentari

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik
