Teka Theme (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Comments
ja: コメント

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー
