Teka Theme (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Comments
lt: Komentarai

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu
